Kerzzpos

Kerzz POS gıda sektöründeki tüm ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış bir otomasyon çözümüdür. Kullanıcının çok kısa bir sürede öğrenip kavrayacağı bir ara yüze sahip yapısı sayesinde tüm çalışanlarınız hızlı bir şekilde adapte olur. Kerzz POS Restoran, Cafe, Bar Otomasyon Sistemi, tüm iş süreçlerinizde alışık olduğunuz düzeni koruyarak; hız, ölçülebilirlik, kontrol, ürün ve hizmette kalite artışı sağlıyor, personel ve ekipmandan aldığınız performansı arttırıyor, insan kontrolünden kaynaklanan hataları minimuma indiriyor, size personel ve ekipmanda tasarruf sağlıyor, bu bağlamda Kerzz POS en hızlı geri dönen yatırım olma özelliğini öne çıkarıyor. 

Özellikler

*Masa Servis

 Kerzz POS Masa servis birçok kolaylığı beraberinde getirmektedir. Masa servis özelliği ile işletmeye gelen müşteri siparişleri el terminali ve iPod entegrasyonuyla…  Kerzz POS Masa servis birçok kolaylığı beraberinde getirmektedir. Masa servis özelliği ile işletmeye gelen müşteri siparişleri el terminali ve iPod entegrasyonuyla hızlı, pratik ve eksiksiz bir şekilde alınıp tek seferde müşteriye sunulmaktadır. Müşteri isteğine bağlı olarak masa değiştirme ve birleştirme işlemleri tek bir buton aracılığıyla gerçekleştirilebilmekte, müşterinin kasaya gelmesine gerek kalmadan adisyonu masada kapatabilmektedir. İşletme doluluk oranı ve müşterinin masada oturma süresi takip edilebilmekte, uzun süre sipariş alınmayan masalar görsel uyarı sistemiyle kolaylıkla ayırt edilebilmektedir.

Paket Servis 

Kerzz POS, paket servis yapan işletmelere yenilikçi ve rakipsiz çözümler sunmaktadır. Kerzz POS ile gönderilen paketin servis süresi takibi, kurye performans ölçümü…  Kerzz POS, paket servis yapan işletmelere yenilikçi ve rakipsiz çözümler sunmaktadır. Kerzz POS ile gönderilen paketin servis süresi takibi, kurye performans ölçümü yapılabilir SMS yoluyla müşteri bilgilendirilebilir ve paket servis operasyonunda Caller ID kullanılarak müşteri bilgileri sisteme kaydedilebilir. Ayrıca Online sipariş siteleri Kerzz POS ile entegre edilerek tek bir yerden sipariş toplanarak operasyon sürdürülebilmektedir. 

*WEB Sipariş 

Kerzz POS, online sipariş siteleri ile yaptığı entegrasyon sayesinde müşterilerin online verdikleri siparişleri doğrudan programa yansıtıp çıktısını alabilmekte…  Kerzz POS, online sipariş siteleri ile yaptığı entegrasyon sayesinde müşterilerin online verdikleri siparişleri doğrudan programa yansıtıp çıktısını alabilmekte ve işletmelerin müsaitlik durumunu yine doğrudan program üzerinden değiştirebilmektedir. 

*Ön Ödemeli Servis 

İşletmenin müşterilere temin ettiği Kerzz POS Anahtar Kart ile, müşteriler işletmeye girişte kartlarına yüklettikleri bakiye ile gün içerisinde ödemelerini RFID…  İşletmenin müşterilere temin ettiği Kerzz POS Anahtar Kart ile, müşteriler işletmeye girişte kartlarına yüklettikleri bakiye ile gün içerisinde ödemelerini RFID Kart okuyucularıyla sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmekte ve istedikleri zaman harcamalarını kart ekstresi yoluyla görebilmektedirler. Müşteri kartıyla yapılan bu harcamalar ve kredi yüklemeleri gün içerisinde işletme tarafından raporlanabilmekte ve hareketler detaylı bir şekilde incelenebilmektedir.  

*El Terminali 

Masaya servis operasyonunda garsonlar tarafından kullanılan el terminalleri, siparişin doğru ve çabuk bir şekilde anlık olarak alınmasını sağlayıp, siparişin üretilecek…  Masaya servis operasyonunda garsonlar tarafından kullanılan el terminalleri, siparişin doğru ve çabuk bir şekilde anlık olarak alınmasını sağlayıp, siparişin üretilecek olan lokasyona detaylı bir şekilde iletilmesini sağlar. Ayrıca el terminallerinden alınabilen ödeme sayesinde müşteri kasaya gitmeye gerek duymadan işlemeni tamamlayabilir.  

*Garson İstasyonu ile Sipariş Toplama 

Küçük yapılı işletmelerde, el terminali ve iPod kullanılmadığı taktirde siparişlerin akıcı ve hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için farklı lokasyonlara konulabilecek…  Küçük yapılı işletmelerde, el terminali ve iPod kullanılmadığı taktirde siparişlerin akıcı ve hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için farklı lokasyonlara konulabilecek garson istasyonları ile siparişler girilebilir ve detaylı olarak tek bir terminal üzerinden kontrol edilebilir. 

*Kasadan Sipariş Toplama 

Self servis ve al-götür işlemlerde müşteri kasada doğrudan sipariş vermektedir. Kasa kontrolü ile başka bir ekrana ihtiyacınız olmadan tüm kasa işlemlerini tek bir…  Self servis ve al-götür işlemlerde müşteri kasada doğrudan sipariş vermektedir. Kasa kontrolü ile başka bir ekrana ihtiyacınız olmadan tüm kasa işlemlerini tek bir ekrandan gerçekleştirebilirsiniz. 

*Çağrı Merkezi ile Sipariş Toplama

Çağrı Merkezi, zincir ve çok şubeli işletmelere gelen paket siparişlerini yönetmek için geliştirilen bir uygulamadır. Bu uygulama kusursuz bir şekilde sipariş almamızı…  Çağrı Merkezi, zincir ve çok şubeli işletmelere gelen paket siparişlerini yönetmek için geliştirilen bir uygulamadır. Bu uygulama kusursuz bir şekilde sipariş almamızı ve bu siparişin teslimatını en kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlar. Çağırı merkezini arayan müşterilerin adres ve telefonları bir defaya mahsus sisteme kaydedilebilmekte, merkezden alınan siparişler tek seferde şubeye gönderilip şubelerin üretim birimlerinden çıkarılabilmektedir. Şube durumu anlık olarak merkezden takip edilebilmekte, kampanya, fiyat listesi gibi uygulamalar merkezden yönetilebilir ve şubelere duyuru yapılabilmektedir. 

*Tahsilat 

İşletmeler Kerzz POS üzerinden tahsilatlarını eksiksiz ve farklı şekillerde gerçekleştirebilmektedirler. Paket servis ve self servis tiplerinde kasa üzerinden istenilen ödeme şekillerine göre tahsilat yapılabilmekte ayrıca iPod ve El terminalleri üzerinden de müşteri adisyonları doğru ve hızlı bir şekilde kapatılabilmektedir. Tahsilat işlemi esnasında dilerseniz adisyon içerisinde bölme yapıp, sadece bölünen adisyonu kapatabilir, müşterinin ödediği tutara göre para üstü hesabını sistemde görebilirsiniz. Kerzz POS, Basit hesap işlemlerini (Garsoniye, yuvarlama, iskonto gibi) tek tıkla yapmanızı sağlar. 

*Ürün ve Stok Yönetimi 

Ürün ve Stok yönetimi Kerzz POS’un mutfağıdır. İç içe geçen ürün grupları yaratmak ve ürün tanımlamak Kerzz POS’un üstün özellikleri ile çok basittir. Her ürüne, varyasyonlara ve ürün gruplarına renk ve resim tanımlayabilirsiniz ve kendi menülerinizi oluşturabilirsiniz. Varyasyonları Fiyatlı-Fiyatsız olarak belirleyebilirsiniz. Stok yönetiminde büyük kolaylık sağlayan terazi entegrasyonu ile, ürünlerinizi stok takibini gerçekleştirebilirsiniz. Terazi entegrasyonu sayesinde, dijital terazilere otomatik olarak ürünlerinizi barkodlarını yüklemesi yapılabilir, ürünlerde yaptığınız fiyat değişiklikleri yapılabilir. Böylelikle terazideki ürün güncellemelerini hızlı yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

*Adisyon Yönetimi 

Kerzz POS gelişmiş yönetim özellikleri sunar. Tek erkanda tüm işletmenizi takip edebilmenizi, gelişmiş raporlama ve filtreleme seçenekleri ile istediğiniz veriye hemen ulaşırsınız. Adisyon yönetimi ekranında tüm işlerinizi takip edebilirsiniz. Adisyonun içeriğini, nasıl tahsil edildiğini, adisyon içeriğindeki silinen ürünleri, kimin sildiğini, ikram ürünlerini sürekli göz önünde tutmanızı sağlar. Müşterilerinizin sipariş geçmişini tarih ve kurye basında takip edebilirsiniz. Adisyon listesini özelleştirebilir, alan ekleyip çıkarabilir ve şablon olarak kaydedip kendinize özel bir adisyon listesi oluşturabilirsiniz. 

*POS Satış Ekranı Kerzz POS Satış ekranında, masa ve adisyon takibini kolay kullanım arayüzü sayesinde rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Hızlı sipariş girişi sayesinde müşterilerinizi bekletmeden sipariş girişini yapabilir ve hızlı bir şekilde ödemesini tamamlayabilirsiniz. Geniş varyasyon özelliği ile, zorunlu ve/veya gruplu varyasyonlar oluşturarak birden fazla adımı olan siparişleri tek ekrandan, hızlı ve hiç bir özelliğini atlamadan alıp, üretim noktalarına iletebilirsiniz. 

*Kolay Kullanım Arayüzü Kullanıcının çok kısa bir sürede öğrenerek kavrayabileceği bir ara yüze sahip yapısı sayesinde tüm çalışanlarınız hızlı bir şekilde adapte olur. Kerzz POS’un gerek tamamen dokunmatik ekran üzerine tasarlanmış yapısı gerekse el terminalindeki kolay anlaşılabilir ve kullanılabilir yapısı, siparişlerinizi hızlı ve hatasız toplamanızı ve üretim birimlerine okunaklı ve doğru olarak iletilmesini sağlar.